ادامه خبر

اطلاعیه در مورد اعلام تغییرات پلاک آبی و تلفن مغازه

اطلاعیه در مورد اعلام تغییرات پلاک آبی و تلفن مغازه

ادامه خبر

اطلاعیه

اطلاعیه مهم در مورد مصادیق ارتکاب به جرم مالیاتی

ادامه خبر

800 هزار واحد صنفی مجهز به صندوق مکانیزه شدند

قایم مقام وزیر صنعت، معدن در مورد نصب صندوق های مکانیزه فروش در اتحادیه ها برای شفاف سازی فضای مبادله ای و مالیاتی گفت: 800 هزار واحد صنفی اکنون صندوق مکانیزه دارند که تا پایان برنامه ششم هرساله باید رشد 20 درصدی در این زمینه به وجود آید، همچنین طی توافقی که با سازمان امور مالیاتی شده 9 رسته به صندوق مکانیزه فروش باید مجهز بشوند که این امر تا پایان برنامه ششم محقق می شود.

ادامه خبر

اطلاعیه

همکار محترم با توجه به چندین اطلاعیه قبلی به استحضار می رساند حسب جلسات متعدد برگزار شده با مسئولین در خصوص کالای قاچاق...

ادامه خبر

نرخ مالیات صاحبان مشاغل مشخص شد

معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینکه نرخ مالیات صاحبان مشاغل مشخص شد، گفت: در 8 ماه امسال ۴۵ هزار میلیارد تومان از درآمدهای مالیاتی محقق شد.

ادامه خبر

Portable SSD T3 هارد 2 ترابایتی سامسونگ که بزودی می‌آید

سامسونگ سال 2016 را بسیار دست پر آغاز کرده و در زمینه‌های مختلف محصولاتی را در نظر گرفته است. یکی از این محصولات هارد SSD جدید این شرکت بوده که با نام Portable SSD T3 معرفی شده است.

ادامه خبر

بازار پوشیدنی ها در حال جوانه زدن است، سال ۲۰۱۵ سال پوشیدنی ها بود اما شاهد رشد بیشتر این صنعت در سال ۲۰۱۶ خواهیم بود

ساعت هوشمند CareTime برای کودکان

ادامه خبر

اپل قصد دارد سیری را تبدیل به منشی خود کند

به گقته Business Insider ،اپل در حال آزمایش یک سرویسی است که به Siri اجازه خواهد داد تا به تماس های تلفنی شما پاسخ دهد،آنها را ضبط کند و در قالب متن نیز ذخیره نماید. بنا به گزارشات شرکت نام این قابلیت را iCloud Voicemail گذاشته و از نظر کارکرد بسیار مشابه سرویس فعلی visual voicemail است.

ادامه خبر

تیم کوک: نگران فروش آیفون نباشید

اگرچه اپل نتوانسته انتظارات وال استریت را برآورده سازد اما آینده گوشی های هوشمند آن بسیار درخشان است . تیم کوک نیز در کنفرانس مالی این شرکت که در عصر سه شنبه برگزار شده بود، درآمد سه ماه خود را گزارش داد ،فروش خالص گوشی های آیفون 5/47 میلیون است که 2 میلیون زیر آنچیزی است که تحلیلگران پیش بینی کرده اند.

ادامه خبر

اپل تولید آیفون بعدی را آغاز کرده است

گزارش جدید اشاره می کند که اپل در اوایل آغاز تولید نسل بعدی آیفون است و می گوید که آیفون بعدی دارای تکنولوژی خاص Force Touch (لمس فشاری) است که این تکنولوژی ابتدا در اپل واچ و سپس در مک بوک جدید نیز از سوی این شرکت به کار رفته است و گفته می شود که حالا قرار است در آیفون نسل بعدی که در اواخر تابستان امسال معرفی خواهد شد هم، به کار گرفته شود

ادامه خبر

لکسوس موفق به تولید یک هاوربورد شده است

هاوربوردها بیشتر شبیه محصولات علمی تخیلی هستند که شاید وسیله نقلیه مردم در ده ها سال آینده باشد و فقط آثار آن را در فیلم های علمی و تخیلی دیده ایم اما به نظر می رسد که شرکت لکسوس در حال پوشاندن جامه عمل به رویاهای مان است

;